O internetovém katalogu EVELI

Naše společnost se řadu let zabývá výrobou, nákupem a prodejem svítidel, světelných sestav a v neposlední řadě hlavně výpočtem světelných vlastností a úsporou energie díky řízení světelných soustav.

Vzhledem k široké škále produktů v naší nabídce od více než 60 výrobců svítidel, stále narážíme na problém jak nabídku prezentovat a ukázat jednotlivá svítidla. Ať se jedná o jediný kus a nebo vybavení celých komplexů budov svítidly, vždy řešíme stejný problém. A to jak prezentovat naši širokou nabídku zákazníkům.

Jak již bylo uvedeno, máme v nabídce více jak 60 výrobců svítidel a tudíž není možné svítidla Vám zákazníkům nabídnout formou standardních papírových katalogů. Nedokážeme si ani představit, že by bylo ve Vaši silách procházet jeden katalog za druhým a možná by bylo zajímavé předávání těchto katalogů ve velkém balíku k nahlédnutí. Proto jsme vytvořili internetový katalog  www.eveli.cz

Nemusíte se bát, že si z naší nabídky nevyberete. Ale nechceme jen bezejmenný obchod, chceme Vám vyjít vstříc i možností konzultace a rady k daným svítidlům. Proto si dovolujeme na našich stránkách neuvádět ceny svítidel. A budeme rádi, když ničím a nikým nerušeni  vytvoříte poptávku a my Vám rádi vypracujeme aktuální cenovou nabídku na tyto svítidla včetně obchodních a dodacích podmínek a to ať hledáte jedno svítidlo nebo kamion.

Snažíme se Vám na těchto stránkách usnadnit výběer pomocí filtrů v levé části a doufáme, že Vám toto napomůže v  orientaci.

Nicméně u některých výrobků jsou ceny uvedeny a je tudíž možné počítat s touto cenou. Samozřejmně se může stát, že na základě většího poptávaného množsví, budete mile překvapeni a cena bude upravena.   

Příjemnou procházku virtuálním internetovím katalogem EVELI Vám přeje tým EVELI.